West Highland White Teriér | Trimování, Úpravy psů | Salon | ColorisNova

Westíky a Jorky velice úspěšně vystavuji a profesionálně upravuji již od roku 1990. Mohu směle tvrdit,že v tomto oboru patřím k nejlepším, ať se to týká úpravy na přání zákazníka a nebo úpravy vstavní.

Úprava westíka
Úprava westíka na výstavy, je dlouhodobý proces a začínat se musí již po třetím měsíci života štěněte. Vyžaduje mnoho trpělivosli, talentu a estetického cítění, protože každý pes je trochu jiný, a předevím je třeba mnoho zkušeností a praxe. Tak jako v lidském světě i v tom psím vládne Paní Móda a každou výstavní sezónu se oběvují nějaké novinky v úpravě, které je nutno sledovat a hlavně se je naučit.

Pokud chcete aby Vás westík byl na výstavách úspěšný, v žádném případě jej nesvěřujte do rukou člověka, který se nespecializuje pouze a jen na westíky a už vůbec nespoléhejte na vlastní síly. Vám se pochopitelně Váš westík líbí tak jak je, ale v současné náročné konkurenci by k Vašemu zbytečnému zklamání absolutně neobstál.

Proto jej svěřte do rukou odborníků, mezi které patří i salon ColorisNova.Dobře upravený by měl být i pes, který se výstav nazúčastňuje, protože jak se říká, "Westa dělá úprava" Určitě Vám bude dělat daleko větší radost a bude středem obdivu Vašich známých i neznámých z parků a ulic. A to je příjemný pocit.

29.04.2021. 18:33:20

Vitejte na nové doméně colorisnova.cz

Stránky jsou přesunuty z domény colorisnova.com na colorisnova.cz